nájdete nás na
nájdete nás na Tajovského 2, Nové Zámky 94002
Naša realitná kancelária
Naša realitná kancelária podľa vašich predstáv
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

3D Obhliadka! Na Predaj Štvorbytovka - 3 izbový byt s garážou

Cena:
155 000,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nové Zámky
Obec: Nové Zámky
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
ID inzerátu: KRN1209
 
Podlahová plocha: 83 m2
Druh: 3 izbový byt
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Balkón: neuvedené
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: KRN1209
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D - obhliadka k dispozícii.
Exkluzívna Ponuka, na Predaj 3 izbový byt v štvorbytovke. Výmera tohto bytu je 82m2 a prislúcha k nemu Garáž, spoluvlastnícky podiel na záhrade 765 m2 a ďalšie 160 m2, ktoré sú vysporiadané a patria do výlučného vlastníctva. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí, čo je veľkou výhodou. Nehnuteľnosť bola kompletne zrekonštruovaná, to znamená:
- vonkajšie hliníkové žalúzie na elektrické ovládanie, plastové okná, interierové rolety ,,Noc a Deň´´, na mieru šité kvalitné závesy a záclony, len pred rokom dokončená kuchynská linka na mieru v provensálskom štýle, drevené interierové dvere s drevenou obložkou taktiež vyrobené stolárom, laminátové podlahy, murované jadro, vstavaný šatník - roldor, šatník z predchodby, nová elektroinštalácia, stierky. V byte boli použité materiály prevažne prírodného charakteru, byt dýcha domovom, harmóniou a pokojom. Majitelia bytu si prispôsobili terasu z bytu, s možnosťou výstupu do záhrady. Rekonštrukcia nebola vykonaná len v byte, ale taktiež v pivničných priestoroch. Pivnica je zateplená, má novú dlažbu, plastové okná so žalúziami a novú elektrickú prípojku, ktorá je napojená samostatne k bytu, rovnako ako Garáž. Vonkajší vzhľad celej bytovky bol obnovený, zo strán zateplená, z prednej a zo zadnej strany bola urobená nová fasáda. Strecha má novú izoláciu, spoločné priestory bytovky boli tiež obnovené, spoluvlastníci udržujú bytovku v čistote. Veľkou výhodou tejto štvorbytovky je rozdelenie spoločných meradiel, tzn. elektrické rozvody z pivnice a garáže má každý z vlastníkov napojené k svojmu bytu. Taktiež rozdelenie záhrad, ktoré je zapísané na samostatnom LV. K bytovke je prístup možný autom cez elektrickú bránu na diaľkové ovládanie.
Dispozícia bytu: predchodba so štatníkom, detská izba, obývacia časť, spálňa - 3 samostatné izby, kuchyňa, špajza, šatník, kúpeľňa, samostatné wc, teresa.
Pozri si nehnuteľnosť z pohodlia.

Občianska vybavenosť škola, škôlka, obchody, centrum, rodinné domy, tichá lokalita, príroda, detské ihrisko. V okolí bytovky je samá zeleň, možnosť cykloturistiky.
cena 155 000€


V prípade záujmu volajte realitnú maklérku Kristinu Nagyovú
t.č. 0940 588 886
Realitná kancelária Dobre Bývanie www.dobrebyvanie.net nagyova-ZVNC-dobrebyvanie.net

Sme s Vami od začiatku až do samého konca! U nás máte kompletný realitný servis v cene, vrátane znaleckého posudku!

Virtuálna prehliadka:Maklér:

makler
Maklér:Kristína Nagyová
Telefón:0940588886
E-mail:nagyova-ZVNC-dobrebyvanie.net

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Home Staging, novinka iba u nás! Pripravíme vašu nehnuteľnosť na predaj do posledného detailu. Táto služba pomôže vašu nehnuteľnosť predať rýchlejšie a mnohokrát za oveľa vyššiu cenu! Ak predávate alebo prenajímate nehnuteľnosť cez našu realitnú kanceláriu tak ju máte úplne zdarma. Vedeli ste, že reálne rozhodnutie kúpiť nehnuteľnosť urobí človek v prvých 7 sekundách? Preto...